Ballina Magazina PërPuthen/ I dalin pjesët intime, Ana lé nam në emision (FOTO)

PërPuthen/ I dalin pjesët intime, Ana lé nam në emision (FOTO)

‘PërPuthen’ është kthýer një nga emisionet më të ndjékura dhe kjo për shkàk të persònàzheve që janë në program.

Gjatë trànsmétimeve ditore nuk kanë fùnd debàtet dhe xhélozitë mes kònkùrrénteve, që me reàgimet e tyre, bëhen virale edhe në rrjetet sociale.Je shumë seksi', njihuni me vajzën e re që po çmend djemtë e 'Përputhen'

Gjithashtu, edhe veshja e tyre ékstràvàgànte nuk është lénë pa koméntuar.

Anna Kauri, një nga konkurentet e emisionit ‘Përputhen’ ka zbùluar pak më shumë seç duhet në puntatën e fundit.Featured image of article: Anna e Përputhen hap këmbët, ‘harron’ që është me fustan dhe zbulon pjesët intime

Së fundmi, një foto e Anës, konkùrréntes në ‘PërPuthen’ është bërë vírale, pasi ajo ka nxjérrë më shumë seç duhet në emision.

Teksa ka hapur këmbët, kamerat kanë kàpur momànte kur Anës i dalin pjesët intíme.

Kjo nuk është hera e parë që një gjë e tillë ndodh në këtë emísion.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!