Ballina Magazina PërPuthen/ Elona Duro në vend të Meridianit si opinioniste, shkaku është...Arjan Konomi!

PërPuthen/ Elona Duro në vend të Meridianit si opinioniste, shkaku është…Arjan Konomi!

Këtë të dielë ishte puntata e tretë e “Për’Puthen Prime”, ku u diskutuan ngjàrjet më píkante të javës.

Përgjatë puntatave të kaluara në karriget e opinionistëve kemi parë Fatma Haxhialiun dhe Meridianin e Big Brother, të cilët bashkë me Arjan Konomin jepnin opinionet e tyre mbí takimet dhe màrrëdhéniet e konkùrréntëve.PërPuthen' vjen me ndryshime të mëdha, ja opinionistët e rinj (FOTO) – Juda.al

Mirëpo, duket se rrugëtimi i Meridianit në këtë program ka përfunduar.

Dje pame që ish-banori i Big Brother nuk ishte më opinionist dhe vendin e tij e zùri Elona Duron, e cila ishte krah Fatma Haxhialiut për të dhënë mendimet dhe opinionet lídhur me takimet dhe personazhet e emisionit.

Nuk dihet akoma nëse kjo është formulë e programit, ku çdo javë do të jetë nga një i ftùar i ndryshëm dhe màrrëvéshja me Meridianin qe vétëm këto 2 puntata.After the debate with Arjan, Meridian leaves 'Match Prime', it is revealed who replaces him

As produksioni, as vetë Meridiani nuk janë prònoncùar për këtë zévendésim apo për të treguar arsyet që çùan në këtë vendim që erdhi pas puntatës ku Meridiani dhe Arjan Konomi patën një debàt me njër-tjetrin.

Gjithsesi, mbétet për t’u parë në ditët në vazhdim nëse do të jepen akoma më tepër përgjigje për këtë çéshtje.Pas debatit me Arjan Konomin largohet Meridiani, zbuloni kush e zëvendëson! - News 31

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!