Atdheu është një nga djemtë më të përfolur të këtij edicioni në “Për’Puthen”.

Sapo hyri në emision ai tërhòqi vëmendjen e gjithë vajzave me fizikun e tij dhe shpesh ka pasur diskutime të forta në studio për të.

Në fillim ai pati disa takime mjàft romantike me Ana Lleshin, e cila nuk është më pjesë e programit.Bëheshin që nuk e njohin, por Atdheu i 'Për'puthen' ka fotografi me Anën  dhe të tjerët para se të bëhej pjesë e emisionit - Ballkani.info

Produksioni vendosi që Ana të përjàshtòhej nga programi, pasi Arjoni publikoi një foto të me ish-konkùrrénten në një krevat. Duke qenë se ata të dy thyen rregullat u vendos që të përjàshtòhej.

Por para se të làrgohej përfundimisht Ana u rikthýe dhe një herë në emision dhe aty i dhuroi një puthje në buzë Atdheut.

Të gjithë menduan se Atdheu do të largohej si çift nga emisioni, por më pas thanë se ishte thjesht një puthje lamtumire.

Ndërkohë të gjithë jemi kuríozë çfarë mendon Atdheu pas gjithë këtyre ngjàrjeve që lídhen me Anën.

Në After Party-n e Luana Vjollcës, Atdheu është shprehur se Ana është shumë e veçantë.

Më pas ai ka treguar se vajza perfekte për të është e mençuar, e bukur dhe me kàràkter të fòrtë.May be an image of 2 people, hair and outerwear

Ndërkohë Ana e ftuar para disa javësh në “Shqipëria Live” Ana tregoi se príste një puthje në ballë si gjithmonë nga Atdheu dhe jo një puthje në buzë.

Por duke qenë se puthja në buzë ndodhi, ajo kishte vendosur që ata të mos komunikonin më së bashku.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!