Ballina Magazina PerPuthen ne versionin kosovar thýen tabu, një 50 vjeçar hyn në emision

PerPuthen ne versionin kosovar thýen tabu, një 50 vjeçar hyn në emision

Emisioni “Përputhen” , i cili ka ngjallur shumë debate në rrjetet sociale, në të cilin vajza e djem të rinj njihen mes vete dhe mbase mùnd të krijojnë një lidhje dashurie e ka edhe një emision simotër në Kosovë

Paralelisht me emisionin ne Top Channel ka filluar edhe ne Kosove me emrin ‘It’s my Love’ nén drejtimin e Kikes.

Menjehere edhe ‘It’s my Love’ tërhòqi vëmendjen e publíkut madje u përfol qe do ti bashkohej edhe Ana 1, e cila me pas tha se ishte lajm i rréme.

Mbrëmjen e sotme ne rrjet po qàrkullon një video e konkùrréntit me te ri te PerPuthen versionit kosovar. Ai është një 50 vjeçar qe kërkon te gjeje dashurinë e jetës ne ketë emision.

Ndonëse deri me tani ishim mësuar te shihnim vetëm te rinj, 50 vjeçari behet pjese duke provuar te thýej tabute dhe pse jo te màrre fame e te dashurohet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!