Emisioni reality “Për’Puthen” ka thýer rékorde shikueshmërie dhe është kthýer në një ndér emisionet më të komentuar në media e në rrjete sociale.

Të rinjtë që po njihen para kamerave me njëri-tjetrin janë personàzhet më të njohur të momentit dhe “kòstoja” e famës së tyre është fakti që duan apo s’duan, ata komentohen për gjithçka.

Në dy emisione, ky program dating i është kùshtuar të rinjve, mirëpo kemi surpríza për “Për’Puthen 3”.Për'puthen Prime - Top Channel

Burime nga “Top Channel” kanë treguar për “News 31” se programi kësaj here s’do t’i dedíkohet më të rinjve, por personave mbi 40 vjeç.

Autorja Olsa Muhameti ka menduar ndryshime të mëdha në këtë emision, ndërsa ende nuk kemi më shumë detaje.

Sipas burimeve, audícionet për zgjedhjen e konkùrréntëve kanë nisur, mirëpo ende nuk është përcaktuar një datë për nisjen e trànsmétimit.

Megjithatë bëhet e ditur se së shpejti do të publíkohet spoti i programit “Për’Puthen” me persona mbí 40 vjeç, ku do të mësojmë më shumë për atë që do shohim në ekran.

Ndërkohë, në emisionin aktual vazhdojnë hyrjet e reja, takimet romantike, xhélozitë, pëlqimet e fshéhura e të hapura dhe emocíonet e bukura të të rinjve, që nuk ngùrròjnë t’i shohë e gjithë Shqipëria. 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!