Ballina Magazina Me dorën e lídhur, Patrisi pajtohet me Robertin pas ndàrjes nga Tuna

Me dorën e lídhur, Patrisi pajtohet me Robertin pas ndàrjes nga Tuna

Për një períudhë vëllezërit Patris dhe Robert Berisha nuk flísnin me njëri-tjetrin dhe gjithmonë është përfòlur se shkaku ka qenë Tuna.

Màrrëdhéniet mes Robert Berishës, Nora Istrefit dhe Tunës nuk kanë qénë aspàk të mira dhe shérri i tyre është bërë publík.

Por tanimë vëllezërit kanë véndosur t’i lénë të gjitha hatérmbétjet pas dhe ruajnë raporte shumë të mira me njëri-tjetrin.

Të ftùar në emisioni Soiree me Jonida Shehun në Abc News, ata janë pyetur se cili e mérr hapin i pari për t’u pajtuar kur ndodh një shérr.

“Unë e marr hapin i pari. Léshoj pe gjithmonë, jo vetëm me vëllaun”, është përgjigjur Patris Berisha.Sherr mes vëllezërve Berisha?! Roberti publikon videon dhe tregon të  vërtetën e marrëdhënies me Patrisin - Shqiptarja.com

Ndërsa Roberti ka shtùar “Duke qénë se është pak më i vjetër në moshë. Ai që është gabím e mérr gjithmonë hapin i pari”, duke na lénë të nénkuptojmë se ka qenë Patrisi i pari që iu ka dhénë fùnd mòsmàrréveshjeve me vëllain e tij dhe se në fàkt ka qenë fàji i tij që ata nuk flisnin.

Ajo çfarë tjetër ka tërhéqur vëmendjen është dora e fàshuàr e Patrisit, i cili e ka justífíkuar se i ka rënë derës, prandòj edhe e ka vròrë kaq shumë.I hoqi mbiemrin Berisha djalit në Instagram, Roberti dhe Patrisi kanë një  mesazh për Tunën - Lajmi i Fundit

“Ajo dera nuk ishte e butë”, u shpréh Patrisi teksa shtòi detajin se ka 1 muaj me dorën e vrarë.

Se çfarë ka ndodhur që e ka çùar Patrisin në momente nérvash t’i binte derës, këtë nuk dimë t’a themi dhe as ai vetë nuk e shpjegoi.

Vëllezërit Berisha u shpréhën se tani kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin.

“Non-stop jemi bashkë”, tha Roberti duke shtùar se Patrisi është më i ndjéshëm dhe i qëndron gjithmonë pranë.

Në emision, Patrisi pranoi se tashmë nuk është më me Tunën. Por gjithsesi, ai shtòi se nuk është as beqar dhe se lídhja mes tyre është shumë e komplíkuar.

“Endé nuk ka kurréfarë lajmi për single apo i martuar. Me réndësi shëndeti. Jam as i martuar, as single, tani jam në mes. Është complícated, në rrjédhje të lire. Tash vetëm me e-mail komuníkojmë se në telefon i kemi príshur màrrëdhéniet. Me e-mail se me telefon ti pélcet ménjëherë dhe pérlàhesh, ndërsa në e-mail e fshín dhe e shkruan prap dhe kështu e mbàn raportin të shëndoshë,”- tha Patrisi.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!