Këngëtari i njohur Robert Berisha ka hùmbur sot një prej personave më të shtrénjtë të jetës së tij.

Në llogarinë e tij në Instagram, Roberti e ka dhënë vetë lajmin e hídhur se mamaja e tij, Teuta, është ndàrë nga jeta.

Këngëtari ka publíkuar një fotografi me të ëmën, krahas së cilës zgjedh të mos shkruajë shumë fjalë dhe ta mbàjë për vete píkëllímin e madh.

“Pusho e qetë mami jem 😢per ty me shkru kom shum,po e la me kaq 💔”

Në fakt, Roberti ka treguar më herët se mamaja e tij Teuta po lùftonte prej kohësh me një sëmùndje të réndë.Robert e Patris Berisha humbin nënën pas një sëmundje të rëndë

Madje, që para se të lindte vajza e tij, Renee, e ëma i ishte nénshtrùar kímíotérapísë ndërsa këngëtari lutej që gjithçka të shkonte mirë dhe ai ta kishte për shumë vite pranë mamanë e tij.

Fatkéqësisht, ajo ka ndérrùar sot jetë ndërsa ne i shpréhim ngushéllimet tona të sinqerta familjes së tyre!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!