Ballina Magazina Pas Andit, Shqipja sulmon Tean: Mos kujto se të harrova, të dielën...(FOTO)

Pas Andit, Shqipja sulmon Tean: Mos kujto se të harrova, të dielën…(FOTO)

Pak ditë më parë, Andi dhe Tea paralajmëruan fejesën.

Ish-konkùrréntja e “PërPuthen”, Shqipe Hysenaj, i është rikthýe sërish komenteve ndaj konkùrréntëve që janë ende në emision.

Ditën e djeshme ajo postoi një mesazh zanore, duke thënë që ja kishte dërguar Andi, i cili kishte komunikuar me të kur u përjàshtùa nga emisioni, duke i thënë se ai kishte bërë veprime në favor të saj.

Ndërkohë, ditën e sotme ajo paràlajmëroi se do të bëjë një tjetër publíkim, të dielën, por këtë herë për Tean.

“Meridian Ramcaj 2 te diela tu deshen qe ta njihje si ishte Tea Trifoni. O nusee, mos kujto se te kam harruar ty. Te dielen do dalesh me físhekzjàrre”, shkruan ajo.

Shqipja ka ndàrë me ndjékësit disa audio, ku dëgjohet Andi teksa thotë:

“Unë me të vërtetë dola mbrapa Teas, por unë dola për diçka, nuk dola se më interesoi shumë ajo pjesë. Dola për të përfituar ti një gjë. Pastaj sa mbarova me Tean, erdha direkt te ti…ça sa mbarova, sa i thashë dy llafe që ta bënin të reàgonte mbí atë që tha, që të dilte komplet situata në përfitimin tënd.”

Biseda në fjalë, i referohet ditës kur Tea doli nga studioja pas një debàti me Shqipen. Menjëherë pas saj doli dhe Andi.

Më pas, ish-konkùrréntja ka bërë një paràlajmërim se ka prova të tjera, me foto, video apo audio.VIDEO/ Shqipja fillon sërish sulmet ndaj çiftit Tea-Andi dhe paralajmëron:  Nuse, mos kujto se të kam harruar! Të dielën… Çfarë paralajmëron 28-vjeçarja

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!