Dje ishte një ditë specíale për moderatoren Xhemi Shehu, e cila festoi datëlindjen e 38-të të saj.

Urimeve të shumta që ka marrë në rrjetet sociale, i është bashkuar edhe një prej mikeshave të saj më të mira, Orinda Huta.

Urimin e parë për ditëlindjen ajo e ka marrë pikërisht nga kjo e fundit, me të cilën është afruar shumë vitin që làmë pas.

Në fakt ka qenë periudha e karantinës që i afroi vajzat më shumë dhe kjo mùnd të shihet edhe në postimin e Orindës në Instagram, e cila ka ndàrë momàntet që ato kanë kaluar bashkë në atë kohë dhe gjatë verës.

Bashkangjítur videove nga udhëtimet që kanë bërë bashkë, Orinda shkruan:

“Ajo që është plot dritë edhe kur bëhet me nérva, ka ditëlindjen sot! Gëzuar ditëlindjen love! “.

Ndërkohë edhe komenti i Xhemit ka tërhéqur vëmendjen, duke e konsíderuar urimin e Orindës surpríze dhe duke i kthýer batùtën për këngën që shoqëron videot.

“Kjo po që ishte surprízë! Ta dija se për çfarë më paske xhíruar gjithë këto kohë do isha sjellë pak më mirë. Edhe unë të dua shpirti. P.s. Këngën prapë do e kërkoj sepse nuk ja fíksoj titullin në botë (mosha)”, ka shkruar Shehu.

Me shpresën që Xhemi nuk do të sillet “më mirë” sepse e duam kështu siç është, e urojmë edhe 100 vite të lumtura!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!