Ballina Magazina Xhemi Shehu festoi ditëlindjen, urimi i Orinda Hutës ishte epík (VIDEO)

Xhemi Shehu festoi ditëlindjen, urimi i Orinda Hutës ishte epík (VIDEO)

Dje ishte një ditë specíale për moderatoren Xhemi Shehu, e cila festoi datëlindjen e 38-të të saj.

Urimeve të shumta që ka marrë në rrjetet sociale, i është bashkuar edhe një prej mikeshave të saj më të mira, Orinda Huta.

Urimin e parë për ditëlindjen ajo e ka marrë pikërisht nga kjo e fundit, me të cilën është afruar shumë vitin që làmë pas.

Në fakt ka qenë periudha e karantinës që i afroi vajzat më shumë dhe kjo mùnd të shihet edhe në postimin e Orindës në Instagram, e cila ka ndàrë momàntet që ato kanë kaluar bashkë në atë kohë dhe gjatë verës.

Bashkangjítur videove nga udhëtimet që kanë bërë bashkë, Orinda shkruan:

“Ajo që është plot dritë edhe kur bëhet me nérva, ka ditëlindjen sot! Gëzuar ditëlindjen love! “.

Ndërkohë edhe komenti i Xhemit ka tërhéqur vëmendjen, duke e konsíderuar urimin e Orindës surpríze dhe duke i kthýer batùtën për këngën që shoqëron videot.

“Kjo po që ishte surprízë! Ta dija se për çfarë më paske xhíruar gjithë këto kohë do isha sjellë pak më mirë. Edhe unë të dua shpirti. P.s. Këngën prapë do e kërkoj sepse nuk ja fíksoj titullin në botë (mosha)”, ka shkruar Shehu.

Me shpresën që Xhemi nuk do të sillet “më mirë” sepse e duam kështu siç është, e urojmë edhe 100 vite të lumtura!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!