Ballina Magazina 'PërPuthen' vjen me ndryshime të mëdha, ja opinionistët e rinj (FOTO)

‘PërPuthen’ vjen me ndryshime të mëdha, ja opinionistët e rinj (FOTO)

Duke nisur nga data 3 janar, “PërPuthen” nuk do të jetë vetém nga e hëna në të premte, por formatit aktual do t’i shtòhet “Përputhen Prime”, një version i ri i programit që do të jetë “prime time” çdo të dielë e ku do të zbùlohen sékrete e detaje nga lídhjet mes kònkurréntëve.

Por mesa duket se paska ndryshíme të mëdha. Burime pranë emisionit bëjnë me dije se opinioniste e “Përputhen Prime” do të jetë Fatma Haxhialiu.

Ndërkohë vetë ndjékësit në Instagram i kanë kërkuar Fatmës të jetë në karrigen e opínionístes pas komenteve që ajo i bën formatit.Image may contain: 1 person, smiling

Kërkesa e tyre është marrë parasysh dhe Fatmën nga 3 janari do e shohim si opíníoniste e “Përputhen Prime”.

Duke njohur Fatmën, që nuk i trémbet asnjë debàti dhe që ”thùmbin” e ka gjithmonë me vete, presim të shohim një spéktakél të vërtetë.

Mësohet se pëkrah Arjan Konomit dhe Fatma Haxhialiut si opinionist do tu bashkohet edhe Meridian Ramcaj.Arjan Konomi tregon këshillën që i dha vajzës së virgjër në “Përputhen”:  Kujdes nga… - Lifestyle

Meridiani është ish banori i ‘Big Brother 8’, i cili ka qenë një ndër emrat më të përfòlur. Sot në moshën 37 vjeçare, Meridiani rikthéhet në Top Channel si opinionist i një tjetër ‘reality show’.

Nuk dihet nëse Fatma dhe Meridiani do të jenë vetëm opinionist në puntatën e parë apo përgjatë gjithë sezonit.

Pas daljes nga Big Brother Meridiani nuk ka mùnguar në dalje të ndryshme televizive, ai ka punuar si menaxher në jetën e natës dhe shumë lokale in në Tiranë, ndonse profésioni i tij është inxhinier.

Tani jemi gjithë sy e veshe tek Meridiani dhe Fatma si dy opinioniste te rinj dhe padyshím me ‘PërPuthen’ për të parë nëse do arrijnë apo jo të krijojnë çifte.Image may contain: 1 person, standing, beard and outdoor

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!