Pas zhgënjimit nga Ana dhe pas vémendjes së madhe që mòri me foton e publíkuar në shtrat, Arjon Luli i ‘PërPuthen’ duket se ka gjetur mbéshtétje të madhe tek një person tjetër.

Ai është parë shumë në shoqërinë e modeles së njohur Serena Sula, por pamjet e fundit ka treguar që ata kanë diçka më shumë.

Ata u shfàqën të dy në vàskë dhe duken shumë të afërt me njëri-tjetrin, pasi Luli shihet duke i prékur edhe të pasmet.

 

Pas kësaj Serena dhe Arjoni bënë të dy të njëjtin model flokësh ku duket se afrimiteti është edhe më i madh madje dyshja ka kaluar edhe natën e ndërrimit të viteve së bashku.

Edhe pse fasha orare në Shqipëri është deri në 20:30, në Tiranë nuk kanë mùnguar lokalet e shumta të cilat kanë grùmbùlluar njerëzit për të festuar duke prítur 1 Janarin.

https://www.youtube.com/watch?v=-ytvnt706Sg&feature=emb_title

Në një prej këtyre lokaleve kanë festuar dhe Arjoni me modelen, e cila i ka dhùruar dhe një kërcim sénsual ish-kònkùrréntit të ‘PërPuthen’ teksa po qëndronte i ulur në karrige.

Çudítërísht asnjëri nuk ka publíkuar në Instagramet e tyre pamje të njëri-tjetrit, siç po bëjnë rregullisht së fùndmi, por secili ka publíkuar foto me veshjet dhe look-un e mbrëmjes së djeshme.

Megjithatë në rrjét ka qàrkùlluar një tjetër foto e ‘nxéhtë’ e tyre nga Jacuzzi, si për të treguar që tashmë janë në një lídhje.https://www.photojoiner.net/image/TD6ZmXGV

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!