Sot, këngëtari Robert Berisha dha lajmin më të hídhur të jetës së tij në rrjete sociale, duke njoftuar se mamaja e tij Teuta kishte ndérrùar jetë.

Ai publíkoi në llogarinë e tij në Instagram një foto me të ëmën, krahas së cilës shkruante fjalët që na prékën shpirtin.

“Pusho e qetë mami jem 😢per ty me shkru kom shum,po e la me kaq 💔”Lajmi i trishtë, Robert Berisha humb njeriun më të shtrenjtë (Foto) - Hapur

Roberti është ndàrë prej disa kohësh nga këngëtarja Nora Istrefi, mirëpo ka ruajtur gjithmonë màrrëdhénie të mira me të edhe pas ndàrjes.

Madje, Nora ka shkruar sot fjalët më të ndjera për ish-vjehrrën që ka ndërrùar jetë, në një foto ku kishte pòzuar me të voglën Renee.

“Ke qenë gjithmonë shoqja ime. Të kam dasht dhe më ke dashur. Uroj me zemër që shpirti yt i bardhë dhe një grua me kaq shumë vlera të pùshojë e qetë në paqe. Teuta”- shkruan Nora, duke e shoqëruar me emojin e një pëllumbi të bardhë.Nora Istrefi reagon pas vdekjes së ish-vjehrrës (FOTO) - Lifestyle

Në fakt, Roberti ka treguar më herët se mamaja e tij Teuta po lùftonte prej kohësh me një sëmùndje të réndë.

Madje, që para se të lindte vajza e tij, Renee, e ëma i ishte nénshtrùar kímíotérapísë ndërsa këngëtari lutej që gjithçka të shkonte mirë dhe ai ta kishte për shumë vite pranë mamanë e tij.

Fatkéqésisht, ajo ka ndérrùar sot jetë ndërsa ne i shpréhim ngushéllimet tona të sinqerta familjes së tyre!Arbresh info

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!