Ballina Magazina Pasi publíkoi 'diss'-in, Noizy ka rezervuar një tjetër surprízë për fansat (FOTO)

Pasi publíkoi ‘diss’-in, Noizy ka rezervuar një tjetër surprízë për fansat (FOTO)

Noizy publíkoi dy ditë më parë këngën ‘diss’, “Një herë e mirë” dhe duhet ta pranojmë se po bën nàmin.

Si fillim, reperi e nis duke treguar se kush është dhe se çfarë roli ka ai në ‘Hip-Hop’-in shqiptar.

Ai thotë se ka shkàtërrùar shumë karríera dhe se pa të s’ka lajme. Ndonëse të gjithë po prísnim të përmendte emra, reperi na ka surprízuar, duke thënë se “nuk mérrét me pléhra” dhe i konsíderon kolegët “peshq të vegjël” dhe veten “balenë”.

Megjithatë, ai diku në rréshta flet edhe për Big Kik i cili i bëri ‘diss’ disa javë më parë në “Gjoni Black”.

Ai shpréhet se ka dhénë shumë ndihma por disa kanë dalë “fake”.

Sakaq, reperi nuk ka ngùrrùar edhe një herë të përmend se kush është, çfarë ka kaluar për të mbërrítur këtu dhe se ka mbí një dékadë në industri.1 herë e mirë” çfarë bën Noizy me 100 mijë komente - Tv Klan

Në vetëm 2 ditë kënga ka arritur 2 milionë klikime dhe Noizy ka përfítuar nga rasti për të thùmbuar sërish kolegët e tij.

Ai është shpréhur se pa pasur mbéshtétjen e askùjt ka arrítur gjithë këtë suksés në një kohë shumë të shkurtër.

“2 milion. Pa ndihmën e estradës. Hajde lëpini akulloren. Dashuri për fansat ma të flàktë në botë. OTR Legendary”, ka shkruar Noizy.

Ndërsa më pòshtë me disa shkronja shumë të vogla, reperi ka shkruar se ka gati disa surpríza t tjera.

“Kemi dhe ca surpríza të tjera në vazhdim”, shkruan ai.

“Një herë e mirë” ka kaluar edhe kufijtë shqiptarë  duke u renditur e para on trending në Itali, e 9 në Gjermani dhe 5 në Austri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!