Ballina Magazina Nis “Për’puthen 40″, gjithçka që duhet të dini për Reality Show-n më...

Nis “Për’puthen 40″, gjithçka që duhet të dini për Reality Show-n më të ri (FOTO)

Përputhen është kthyer në një fenomen televiziv.

Që prej Episodit të parë, që ndíqej kryesisht nga të rinjtë, sot ky Reality Show që në qendër ka njohjet romantike mes vajzave dhe djemve ndiqet nga çdo grup moshe kudo në botë ku ka shqiptar.

Si një kërkesë e vazhdueshme e publikut, por edhe si pasoje e target grupit kaq të gjerë të shikuesve që ka ky program, Përputhen njofton një tjetër risi të réndésishme.

Shumë shpejt pjesë e programit nuk do të jenë vetëm të rinjtë, por gra dhe burra të cilët kërkojnë të kenë një partner apo partnere krah tyre.

“Përputhen 40” do të jetë vendi i njohjeve të reja, për indívidë, mbi moshën 40 vjeç, që janë beqar të divòrcùar apo të ve.

Sërish të parët në thýerjen e tabuve, jemi kurioz të mësojmë se çfarë do të ndodhë në Përputhen 40.Nis perputhen me mbi 40vjeq😱💣 - YouTube

Për këdo që është vetëm dhe dëshiron të ketë njohje të reja, por edhe të provojë një avénturë televizive, mos nguro apliko tani që audicionet sapo janë hapur.

Apliko tani: Në faqen zyrtare të instagramit: Perputhen_tch, si edhe në numrin e telefonit 355682006131

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!