Ballina Magazina U largua pasi drejtoi PërPuthen 1 nga TV, zbulohet çfarë ka ndodhur...

U largua pasi drejtoi PërPuthen 1 nga TV, zbulohet çfarë ka ndodhur me Nevinën

Nevina Shtylla nuk është shfàqur në ekran në puntatat e fundit të emisionit “E diell”.

Publíku siç duket e ka ndjérë mùngesën e saj, duke qenë se Nevina drejtonte edhe disa nga rubrikat më të réndésishme në këtë program.

Së fundmi ajo ka zbùluar se është inféktuar edhe me Covid-19 dhe kjo është një ndér arsyet që nuk ka qenë e pranishme në “E diell”.https://www.photojoiner.net/image/cSt3SiJV

Siç duket ajo ka pasur më së shumti pròbleme me shijen këto kohë dhe ju ka kërkuar ndihmë ndjékësve të saj që të tregojnë si e kanë kaluar këtë moment të véshtírë e të síkletshëm.

Dikush e ka pyetur Nevinën se çfarë do të donte që t’i ngrínte humorin dhe ajo ka thënë sushi duke shtùar:https://www.photojoiner.net/image/KSk9moTC

“Por për moméntin se di a do i shijoj dot. Ka shumë pak ushqime që ua ndjéj pak shijen. Nëse ka ndonjë sékret se si ta kthej, ju lutem më ndihmoni”.

Inféktimi me Covid-19 është një ndér arsyet e mùngesës së saj në “E diell”, sepse në fakt Nevina ka zbùluar se ka véndosur të shképùtet nga ekrani për pak kohë.

Gjatë bísedës vírtuale me ndjékësit e saj në Instagram, moderatorja ka treguar se ka marrë pushimet dhe ka véndosur t’i dedíkojë pak kohë vetes së saj.

Megjithatë ajo ka treguar se do të rikthéhet në ekran shumë shpejt.

“Aktualisht kam màrrë pushimet. Ky vit ka qenë i mbíngàrkuar dhe i vështírë për shumë prej nesh. Nuk kam mùndur të shkëpùtem e të gjej pak kohë për veten, ndàj e kisha tepër të névojshme një pauzë për t’u rigjéneruar e kthyer me ide e përgjegjësi të reja. Shihemi së shpejti”, shkruan Nevina.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!