Ballina Magazina Mundohen ta fshehin që janë bashkë, Mozzik dhe Loredana 'padísin' veten (FOTO)

Mundohen ta fshehin që janë bashkë, Mozzik dhe Loredana ‘padísin’ veten (FOTO)

Sa herë që flitet për Mozzik dhe Loredanën vëmendja është maksímale.

Rreth 2 vite më parë dyshja e njohur i dhanë fund lidhjes së tyre, një lajm që i trishtoi jo pak fansat.

Më pas ndarja u shoqërua me deklàrata të fòrta nga ana të dyve, të cilët akùzonin njëri-tjetrin se kishin arritur deri në këtë pikë për shkàk të famës që kërkonin, duke hédhur pòshtë dashurinë.

Kështu Mozzik dhe Loredana fshinë çdo gjurmë që kishin me njëri-tjetrin, imazhet e përbashkëta dhe që prej asaj kohe nuk ndiqen më në rrjete sociale.

Mirëpo tashmë që raportet mes tyre janë rregulluar dhe flitet për një rikthim, ata kanë filluar të ndiqen sërish në Instagram, por jo si më parë!

Loredana ka nisur një biznes të sajin pak kohë më parë dhe nga faqja që ka krijuar për të ka filluar të ndjékë Mozzik.https://www.photojoiner.net/image/8sOYp0Ki

Madje në faqen e biznesit të saj, Loredana ndjék vetëm dy personazhe, veten dhe Mozzik.

Po ashtu edhe reperi e ndjék faqen e Loredanës dhe sigurisht kjo gjë ju ka rénë në sy fansave të dyshes.

Për më tepër Mozzik ka pëlqyer edhe foton e fundit që Loredana ka publikuar, duke treguar në këtë mënyrë se e mbështet plotësisht në nismën e re.

Thashethemet për një rikthím mes Mozzik dhe Loredanës lindën në momentin që ata po fotografoheshin shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Por në nisje të këtij vitii, Mozzik i hodhi poshtë alùdimet e fansave, duke thënë se ata nuk janë rikthýer, por rrinë bashkë për hir të vajzës, Hanës.

“Nuk ka diçka që duhet fshéhur. Nëse do kishte pasur diçka unë nuk do kisha pasur tùrp të thosha jemi bashkuar, sepse nuk mbàhet sékret”, u shpreh reperi në një intervistë për “Prive”.

Mirëpo pjesa e fundit e dokumentarit të Loredanës na tregoi komplet të kundértën.

Në një sékuénce të dokumentarit ata shfàqeshin bashkë në një polígon duke qélluar me àrmë e dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Gjithashtu Loredana shkëpùti vétëm këtë pjesë dhe e publíkoi në “Instagram”-in e saj.  Madje Mozzik pranoi se mund të rikthéhet sërish në të ardhmen për të jetuar me Loredanën në Zvicër.

Pas dokumentarit, Mozzik publíkoi në Insagram dy çiftet e famshëm, Bonnie & Clyde dhe Romeo & Juliet, me të cilët ka ídentífíkuar mérrëdhénien e tij të dashurisë me Loredanën.

Tashmë që ata kanë nsiur të ndíqen sërish edhe në rrjete sociale, fansat i kanë vénë vulën ribashkimit të tyre, pavàrësisht se Mozzik dhe Loredana vazhdojnë ta mòhojnë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!