Ballina Magazina PërPuthen/ Fatjoni e akùzoi, ja me cilin djalë Melisa ka thýer...

PërPuthen/ Fatjoni e akùzoi, ja me cilin djalë Melisa ka thýer rregullat (FOTO)

Puntata e parë e “Për’Puthen Prime” në Top Channel nisi me debàte të nxéhta mes Fatjonit dhe Melisës.

Debàti mes tyre arríti kulmin me ngritjen e zërave në studio dhe deklàratën e Melisës e cila tha se Fatjoni mendon që ajo ka màrrëdhénie me dikë jashtë.

Melisa mòhoi akùzat, ndërsa Fatjoni u përgjigj se ka prova, por duke këmbëngùlur të mos japi të tjera detaje.

Me gjithë insístímin e moderatores Bora Zemani dhe opíníonistit Arjan Konomi, Fatjoni nuk pérmendi asnjë emër.

Mirëpo, burime pranë kònkùrrùntëve kanë treguar për ‘News-31’, që akùzat e Fatjonit qëndrojnë edhe me emra konkretë.Takimi Fatjon Melisa është më i nxehtë” se i pari - Përputhen, 27 Nëntor  2020 - YouTube

Bëhet fjalë për Andin, me të cilin sipas burimeve, Melisa ka pasur màrrëdhénie jashtë programit.

Po sipas të njëjtave burime, dyshja ka preferuar të takohet larg kryeqytetit. Me afrimin e Melisës me Fatjonin, Andi është tërhéqur dhe është fòkusuar te Tea.Andi-Melisa (1) - TiranaNews

Ky version akoma i pakònfirmuar nga pròduksíoni apo kònkurréntët vetë është përmendur disa herë nëpër komente nga komentues të ndryshëm dhe nga fansa të cilët shpréhen ta kenë dëgjuar në livet e Fatjonit, por që deri më tani kishin mbétur vetëm në përkùfízmin e komenteve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!