Ballina Magazina Përputhen/ Takim romantik mes Atdheut dhe Melisës, ja çfarë nuk u pa...

Përputhen/ Takim romantik mes Atdheut dhe Melisës, ja çfarë nuk u pa nga publiku (VIDEO)

Puntatën e sotme u trànsmétua një takim që ndézi jo pak débate në studio, ai i Melisës me Atdheun. Fillimisht Atdheu e refùzoi Melisën, pasi ajo débatoi me Sindin për Muratin.

“Mérreni Muratin dhe ndàjeni në gjýsmë”, iu përgjigj ai Melisës, por pas sqarímeve të kësaj të fundit, ai më pas tha: “hajt, po pranoj”.

Ndërkohë, në pùntatën e sotme, Atdheu sqàroi gjithçka, ku tha se e kishte prítur një takim me Melisën, por nuk i pëlqen të jetë një altérnativë.

“Nuk e hédh dot pòshtë, u nxòr nga sítuata që tha “ke qenë i zénë”, se edhe unë e kam prítur një takim me Melisën, nuk e refùzòva se nuk kisha intéres”, tha ai.

Melisa u shpréh se gjatë gjithë kohës i vínte për të qeshur (çka e bëri Borën ta pyeste nëse mos vallë ishte kjo një shénjë që tregonte se ajo e pëlqente), ndërsa Atdheu déklaroi se kishte pak emocíone.

Gjatë bisedës në studio, ndërhýri Erlindi, i cili tha se vajzat “shkríhen pas Atdheut” dhe se nuk duhet të fòkusòhen vétëm në pamjen e tij të jashtme, por duhet të përpíqen ta njohin më théllë.

“Je xhéloz ti? Atdheu është i mirë, i bukur dhe më tërhéq fizikisht”, tha Melisa.

I prékur dhe xhéloz është shfàqur Mevlani pas takimit të Melisës me Atdheun, fill pasi ata të dy treguan jo pak afrimitet me njëri-tjetrin.

Në studio Mevlani tha se ky takim e ka prékur, pasi Melisa është një ndér vajzat ku ai është fékusuar në program, por shtoi se pas këtij takimi, i duket se nuk ka më vend për të dalë me të.

Melisa iu përgjigj duke i thënë se për të është në rregull nëse Mevlani nuk dëshiron ta pranojë më në takim.

Mevlani: Ky takim më ka prékur se un dua të dal me ty dhe ky më duket sikur nuk kam më vend për të dalë me ty.

Melisa: Mos dil, ky është tipi im, nëse nuk do ta pranosh, në rregull.

Mevlani: Kaq shumë që ke bërë në takim me Atdheun, s’ke bërë me asnjérin, ke kaluar në fàzë tjetër.

Melisa: E ke véndosur, nuk do dalësh më me mua?

Atdheu: Më bën përshtýpje se këtu e ka patur çdo ditë dhe atje thotë nuk po dija ça të flisja kur e kisha përbàllë.

Ndonëse e refùzoi fillimisht Melisën në takim, Atdheu dukej qartë se u térhòq jo pak ndàj saj në takim.

Të përqafuar nën çadër, ndërsa dëgjonin shiun të binte, Atdheu dhe Melisa u shfàqën shumë romantikë, ndërsa po ashtu ishin dhe bisedat mes tyre.

Ata surprízuan në kíminë që treguan me njëri-tjetrin.

Melisa: Je fanàtik?

Atdheu: Jam terrítoríal

Melisa: Mos u zbérthé, se po ashtu të zbérthéj vetë unë

Atdheu: Po kam vapë. Si e do mashkullin idéal?

Melisa: Dua të më mbajë me këmbë në tokë. Sikur po e téprojmë me romàntícítetín

Atdheu: Gocat vdésin për romàntícítet, shyqyr që e kemi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!