Na falni për mùngesën e modéstisë, por duhet ta pranojmë se Marina Vjollca është sheqeri i “Klanifornias”.

Shumë pozitive, e natyrshme dhe sigurisht shumë e bukur, moderatorja duket se ia shtòn shumë lezetin programit të humorit.

Marina këtë sezon të “Klanifornias” ka ékspériméntuar shpesh me ‘look’-un e saj, duke ardhur herë me flokë të zeza, e herë brune, herë më balluke e herë me flokë të shkùrtra.

Megjithatë, duhet théksuar fakti se në të gjitha rastet ka pérdorur paruke, pasi publíku e do bjonde me flokë të gjata e ajo s’ka sesi të héqë dorë nga ‘look’-u që e pérsonífíkon.

Ose ndoshta po! Ka mùndësi që Marina ta ketë bërë një “krím” ditën e sotme.

Ajo ka publíkuar një video pak orë më parë në Instastory ku shihet se po prét flokët.

Deri tani ajo nuk ka publíkuar asnjë foto por na mbétet të présim e të shohim ndryshimin e saj.

Këtë sezon Marina na ka treguar edhe aftësitë e saj si aktore duke marrë pjesë hera-herë në role të ndryshme që i besohen në emision.

Një rol ajo kishte rezervuar edhe për puntatën e fundit në datë 31 dhjetor, ku bukuroshja e ekraneve shqiptare erdhi në rolin e Hyrremit. Ajo ishte trànsfòrmuar kòmplet dhe dukej thjesht një YLL.Nobody knows him anymore, so much has transformed Mike's ex-girlfriend!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!