Ballina Uncategorised Më në fund! Luana Vjollca bën publíke lídhjen e saj të dashurisë...

Më në fund! Luana Vjollca bën publíke lídhjen e saj të dashurisë (VIDEO)

Moderatorja shumë e dashur për publíkun, Luana Vjollca ka përgatítur një epísod specíal në “Shiko kush luan” mbrëmjen e sotme.

Surpríza e këtij epísodi është një intervistë dhe pérformàncë éksklùzive nga vetë Luana.Ekskluzive/ Surpriza e “Shiko Kush LUAN”: Luana Vjollca interviston Luana  Vjollcën! - Top Channel

Si asnjëherë më parë, ajo ka vendosur të flasë hapur rreth jetës së saj private.

Ajo ka pranuar për herë të parë se është dashuruar dhe këtë e ka zbùluar me videon pròmo të emisionit.

E ulur ne një tryeze me një gote vere Luana pyet Luanen: A je e dashuruar dhe përgjigja është po.

Është ky një fràgment i publíkuar ne ‘Instagramin’ e moderatores. Por se me ke është e dashuruar kjo mbétet për tu pare.

Gjithsesi realízími i një interviste me veten është mjàft i veçante, sidomos nga Luana e cila është shume e rezérvuar përsa u pérket daljeve publike. Madje mùnd te thémi se ne vitet e fundit nuk e kemi pare Luanen ne asnjë interviste, veç se ndonjë dalje ne ‘Skype’ ne kàràntine.

Prej kohësh ràportohet se Luana Vjollca është e lídhur me Krenar Çoçajn, mirëpo deri më sot ajo nuk kishte pranuar asgjë.Se mbajti dot veten/ Shihni si reagon Krenari për pozën seksi të Luana Vjollcës – AlpeNews

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!