Ballina Magazina Luana Vjollca e thotë hapur: Ja kujt ia vjédh lojërat e emisionit...

Luana Vjollca e thotë hapur: Ja kujt ia vjédh lojërat e emisionit (VIDEO)

Jimmy Fallon është padýshim një nga komedianët dhe moderatorët më të njohur dhe suksésshëm në botë.

Me emisionin e tij “The Tonight Show” ai ka arrítur të thýejë kufijtë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke u ndjékur në shteteve të ndryshme të botës, e duke fituar simpatinë e miliona njerëzve.

Për ata që nuk e dinë, “The Tonight Show” konsíston në intervistimin e personazheve publike, duke i ndërthùrur me lojëra të ndryshme argëtuese. Formate të tilla i kemi parë shpesh në televizionet shqiptare.

E duke qenë se Jimmy është unik, padýshim që mendon lojëra të shumta funny.

Dy nga moderatorët më të “akùzuar” se kanë kopjuar lojërat e tij janë Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca.Shiko Kush LUAN”/ Ermal Mamaqi i bën ofertë “live” në emision Luana  Vjollcës për të qenë protagonistja e filmit të ri! - Top Channel

Mbrëmjen e sotme Ermal Mamaqi ishte i ftùar në “Shiko kush luan”, ku u vendos përbàllë një sfíde mjàft intéresante “ Jimmy Fallon apo Tony Robbins?”, të cilët janë dy emra që mund ta kàrakterízojnë mjàft mire Ermalin si “showman” dhe “life coach”.

Ai u pyet se cili prej tyre është më i mirë sipas tij, duke zgjedhur Tonyn, mirëpo me shumë modesti dhe sportivitet Luana ia kthéu “Pse Jimmy s’është? Atëherë pse ia kopjojmë lojërat unë dhe ti?”

Flisni më po deshët!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!