Ballina Magazina Luana bën ndryshimin e vogël në 'look' por nuk njihet aspàk (FOTO)

Luana bën ndryshimin e vogël në ‘look’ por nuk njihet aspàk (FOTO)

Çdo të shtunë Luana Vjollca ka thýer rékorde shikueshmërie me programin e saj, “Shiko kush luan”.

Gjatë gjithë këtij sezoni ajo ka ndàrë me ndjékësit hap pas hapi se çfarë pune bëhet në prapaskénë për të arrítur deri në realízimin e plotë të spéktaklit.

Luana ka treguar se ajo është mjàft e angàzhuàr në çdo momént të ditës me “Shiko kush luan”, të cilin e cilëson edhe si beben e saj.

Përgjatë këtij sezoni Luanën e kemi parë shpesh të ekspérímentojë me pamjen e saj dhe duket se nuk ka ndërménd të ndàlet as në puntàtat e fundit të tij.

Dy të ftuarit e mbrëmjejes së nesërme, Dontai dhe Kaoruy, që janë një çift vlogger të njohur, kanë publíkuar në Intagramin e tyre një foto përkrah Luanës.

Në imazhin që ata kanë publíkuar, Luana shíhet me flokë të préra me balluke, që i japin një pamje komplet tjetër.https://www.photojoiner.net/image/wlDNgihr

Pavàrësisht se është një ndryshim i vogël, këto balluket e préra drejt i ndryshojnë gjithë “look”-un moderatores dhe sërish ajo duket shumë bukur.

Mesa duket balluket e préra drejt do të jenë trend i këtij viti, pasi edhe Jonida Vokshi bëri të njëjtin ndryshim ditën e djeshme. Ndërkohë vetë Luana nuk ka publíkuar asnjë foto me pamjen e re, sepse siç duket dëshiron t’ua lërë si surprízë fansave të saj.

Kujtojmë se disa ditë më parë Vjollca zbùloi se “Shiko kush luan” po i vjen fundi, sepse emisioni prítet të fínalízohet në 30 janar.https://www.photojoiner.net/image/VHwEQ9BA

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!