Nuk e dimë sa surprízë ishte për ju fakti se Saimiri hòqi nga gara Arjanën, por tashmë kjo duket si një skémë e njohur. 33-vjeçari na ka surprízuar disa herë me elímínímet e tij, duke làrguar nga gara vajza me të cilat ka patur afrimitet.

Ashtu ndodhi edhe me Arjanën, për të cilën Saimiri nuk kishte rezérvuar një trëndafil këtë të hënë.

Kujtojmë se javën e kaluar Saimiri kishte rézérvuar një takim të gjatë prívat me Arjanën në ambíentet e një palestre, ku siç dihet nuk është vend i përshtàtshëm për biseda e sigurisht as ata nuk kanë folur shumë.

Dyshja ka kaluar disa moménte romantike në píshinë dhe në dush, duke shkémbyer puthje. Këto skéna ndézën rrjetin teksa nuk munguan edhe krítikat pasi shihej si një skénë e tépruar.

Vetë Arjana reàgoi ndàj këtyre krítíkave të ardhura nga publíku dhe kònkùrréntet e tjera. Në një intervistë për “Daily Love Story”, ajo u shpréh se nuk pa ndonjë gjë për tùrp, ndonëse mùnd të jetë parë si e teprùar nga ekrani.

Megjithatë, një javë pas këtij takimi e këtyre skénave të nxéhta Arjana e gjeti veten jàshtë programit. Saimiri tregoi se mes tyre nuk ka asgjë pértej térhéqjes fizike.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, teksa ka falenderuar të gjithë personat që e mbështetën, Ariana tregon se rrugëtimi i saj nuk mbýllet këtu, por sapo ka nisur.

“Dua t’ju falenderoj nga zemra për mesazhet dhe komentet e pafùndme që kam màrr që nga fillimi i këtij rrugëtimi e deri sot! Jam mirënjohëse të gjithë stafit, bashkëpunëtorëve, miqëve dhe mbéshtétésve të mi! Jam shumë e lumtur që kam fituar simpatinë dhe zemrën e mijëra njerëzve dhe ju premtoj që rrugëtimi im nuk ka mbàruar, përkùndràzi sapo ka filluar”- ka shkruar Ariana.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!