Ballina Magazina E quajti kota-biskota, Alesia Bami përbàllet me Kleonikin

E quajti kota-biskota, Alesia Bami përbàllet me Kleonikin

Kleoniki Delijorgji ishte e ftùar të shtunën e kaluar në emisionin “Shiko kush luan” dhe në sfidën “Ndàje ose haje” u përbàllë me një pyetje shumë të vështírë.

Ajo u pyet se cila nga modelet shqiptare është më e mira sipas saj dhe cila është e famshme, por është kota biskota.

Niki tha se sipas saj modelja më e mirë shqiptare është Emina Çunmulaj.

Ndërsa për modelen “kota biskota” u mendua pak, por nuk ngùrroi të thoshte publíkisht një emër. Ajo zgjodhi Alesia Bamin dhe më pas i kërkoi falje.

“Vajzat që kam punuar unë më parë dhe tani kanë dalë në televizion… Mùnd të them Alesia Bamin. Është modele? Më vjen keq e dashur”, u përgjigj Kleoniki.

Ndërkohë, ditën e sotme dy vajzat janë përbàllur ditën e djeshme në rubrikën “Trotuar” në “E diell”, ku kanë sqàruar deklàratën e Nikit.Pasi e quajti “kota biskota”, Alesia Bami i kthehet Kleoniki Delijorgjit: U konsultove me engjëjt?

Kjo e fundit tha se nuk ka asgjë kundér Alesias dhe se thjesht ajo nuk i duket modele, ndonëse mùnd të jetë shumë e bukur.

“Unë nuk kam asgjë me ty, nuk kam asgjë me asnjë femër. Nuk dua të ùl asnjë femër tjetër që unë të dukem më mirë. Por, aty mu bë një pyetje dhe duhet të përgjigjesha sepse nuk doja të mérrja tortën fytyrës. Ti mùnd të jesh shumë e mirë, por për mua nuk je modele”.-déklaroi Kleoniki.

Edhe Alesia e pranoi se nuk është modele, duke treguar se pjesë e botës së modelingut ka qenë vetëm për dy vite, nga mosha 13 vjeç deri në 15 vjeç. Megjithatë, nuk e kùrseu një bàtutë, që më shumë u duk si iròni.

Unë modelingun e kam nisur 13 vjeç kur nuk i kam patur këto format që kam sot dhe e kam mbyllur 15 vjeç, kështu që unë tani nuk jam më modele. Megjithatë, doja të të pyesja këtë mendimin e kishe personal, apo u konsùltove edhe me engjëjt?”-ia ktheu Alesia.

Pas kësaj të fundit u kàp edhe Kleoniki, i cili i tha se engjëjt nuk duhet të përfshihen nëpër batuta.

Nuk mendoj se duhet të përfshíjmë engjëjt nëpër batuta!”-ia kthéu Kleoniki.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!