Ballina Magazina Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020.

Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të cilat kanë rrítur témpératurat në rrjet.Por, me sa duket, Kejvina aktualisht është ‘arràtisur’ drejt Dubait, ku po shijon dhe jetën lùksoze të vendit të sheíkëve.

Ndërkohë, nuk kanë mùnguar as moméntet që ajo ka ndàrë me ndjékësit nga ky udhëtim.https://www.photojoiner.net/image/vZzoSsl7

Ajo ka publíkuar në Instagram një video teksa shihet duke hédhur pjata në tokë dhe ushqim në tavolinë.

Kejvina, shoqérohet nga një vajzë tjetër, teksa shihen duke vallëzuar dhe duke ndézur atmòsfòrën në Dubai.

“Ka lezet”, shkruan Kejvina, teksa ka publíkuar video ku thýen pjata dhe hédh ushqimin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!