Ballina Weird Drejtuesi i JOQ Albania sfídon të ftohtin duke u larë në liqen:...

Drejtuesi i JOQ Albania sfídon të ftohtin duke u larë në liqen: Mënyra më e mirë për të larguar vírusin

Stùhia Filomena ka mbërrítur në vendin tonë duke bërë që Shqipëria të “ngríjë” nga i ftohti dhe reshjet e dëborës.

Bora ka zbàrdhur një pjesë të vendit dhe përveç vështírësive që ka sjellë kjo gjë, nga ana tjetër pamjet e ofruara kanë qenë spéktakolare.

Ndërkohë teksa témpératurat shkojnë nén disa gradë minus, për drejtuesin e JOQ Albania, Gentjan Çekeli, kjo gjë është thjesht çéshtje numrash.

Ai është fùtur të lahet në një liqen malor në Malin me Gròpa, ku nga përllogaritjet témpératurat aty shkojnë deri në -10 gradë Celsius.

”Ka llafe që në Tiranë bën ftohtë, por këtej është koha perfekte për të notuar”, shkruan në profilin e tij në Instagram Çekeli.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!