Ballina Showbiz Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si...(FOTO)

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria.

Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin vetë postimet e saj në Instagram.

Prej muajit tetor vëmë re se fotot e postuara prej saj në këtë rrjet social janë të shoqëruara me vendndodhjen “Vienna, Austria”.https://www.photojoiner.net/image/CIucmslo

Në fakt shpërngùljen e konfirmoi edhe vetë Greta gjatë një komunikimi me ndjékësit e saj në Instagram.

Ndërkohë fansat kanë vénë re edhe një ndrýshim tjetër tek Greta. Siç duket këngëtarja ka hùmbur disa kilogramë në peshë dhe kjo gjë ju ka rénë në sy ndjékësve të saj.

Së fundmi këngëtarja ka zhvílluar një íntervístë vírtuale me ndjékësit, që i kanë kërkuar sékretin e dobésimit të saj.https://www.photojoiner.net/image/xLs0nyul

Këngëtarja ka treguar se ka ngrénë nga pak dhe gjëra të shéndetshme e të névojshme.

Gjithashtu ajo ka zbùluar se prej një jave është bërë vegane dhe ka filluar të ndjékë këtë lloj díete, që do të thotë se nuk konsùmon produktet e mishit dhe as nënproduktet e tyre.

“Duke mos ngrénë ose më saktë duke ngrénë pak dhe gjërat e duhura. Në fakt jam bërë vegane prej një jave dhe nuk ka gjë më të mirë për shëndetin, por sigurisht dhe për linjat e trupit”, ka treguar Greta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!