Nuk e dimë ç’ka ndodhur, por reperi shumë i dashur për publíkun shqipar, Getinjo, ka përfùnduar në spítal.

Ai ka meràkosur të gjithë ndjékësit pasi ka publíkuar në InstaStory një foto nga shtrati i spítalit, ku shihet duke bërë sérum.

Reperi i hitit “Séxy” s’ka sqàruar asgjë më shumë për ndjékësit, ndërsa shkrimi i vetëm që i ka véndosur fotos është “Ditë sémùndjeje”.

Në fakt, mendja na shkon menjéherë tek Covid-19, megjithatë shpresojmë që reperi të mos ketë asgjë kuríoze dhe të na tregojë sa më parë për çfarë bëhet fjalë.

Disa orë më parë. Getinjo mori vëmendjen me një video të publíkuar në llogarinë e tij në Instagram, ku bënte rep freestyle.

Gjatë videos, ai dukej në gjéndje të mirë shéndetésore, teksa mori komplímentat e pafùndme të ndjékësve dhe miqve të tij.

“Sot vet ja vnojm qelsin 🔑 #bars“- shkruante ai krahas videos.

Disa javë më parë, Mozzik dhe Getinjo lànçuan këngën e tyre të re të titulluar “El Chapo”.

Menjéherë pas publíkimit, kënga u kthýe në hit që nisi të dëgjohej kudo nga shqiptarët dhe deri tani, kënga i ka kaluar 8.6 milion klikime në Youtube.

Të shumtë janë ata që i kanë mbështétur djemtë në rrjete sociale, duke ndàrë pjesë të këngës së tyre në Instagram. Getinjo on Spotify

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!