Ballina Magazina Florjan Binaj péson aksídent dhe u bén thírrje ministrave: Kur të vini...

Florjan Binaj péson aksídent dhe u bén thírrje ministrave: Kur të vini nga Dubai…

Aktori i humorit Fjorjan Binaj iu është bashkuar personàzheve që nuk kanë lénë pa komentuar videon e ministrave në Dubai.

Binaj, nëpërmjet Instagram, tregon se është përfshírë në një aksídent me makinë që ka pésuar në hyrje të Kavajës, ku rruga ka një gròpë pròblematike për drejtuesit e mjeteve.

Aktori tregon se ka qenë në makinë së bashku me fëmijët e tij, ndërsa me dòza të forta irònie thotë se faturën për rregullimin e rrugës duhet t’ia çojnë Nusretit.https://www.photojoiner.net/image/oaZ7QSe5

“O mjeshtra! Kur të vini nga Dubai hídhíni një grùsht asfalt kësaj gròpës në hyrje të Kavajës, se për 15 minuta u bëmë 2 makina me fëmijë brenda që na u démtuan gomat dhe dísqet. Mos e vrisni mendjen për faturën, çojani Nusretit! Kujdés shoferët që kalojnë këtu- shkruan Binaj në instastory, aty ku ka ndàrë dhe foton nga goma e makinës”.

Kujtojmë që disa nga ministrat e vendit, janë filmuar pak ditë më parë në një nga restorantet më të shtrenjtë në Turqi, duke darkuar.

Në lídhje me këtë çéshtje réagoi edhe kryeministri Rama, i cili justífíkoi pamjet duke thénë se kjo darkë do sjell ínvestíme në Shqipëri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!