Bota e televizionit dhe spéktaklit, ndonëse mùnd të duket shumë e bukur dhe e màgjishme, përtej fasàdës është e stërmùndimshme dhe e lòdhshme.

Madje, shpesh pérsonàzhet publíke na e kanë pòhuar vetë këtë gjë, duke treguar se sa mund fshíhet pas realízímeve të emisíoneve dhe show-ve të ndryshëm, siç është “Shiko kush Luan”, për shembull.

Më të vështírë në këtë mes e kanë gocat. Pse? Për shkàk të takave, që janë ndoshta një nga gjërat më të lòdhshme.Filloreta Raçi (Fifi)

Vetë Luana ka ndàrë disa video pak javë më parë duke treguar këmbët e énjtura pas disa orësh regjístrim.

Ndërkohë, së fùndmi është Fifi, ajo e cila ka pòstuar një foto në Instastory, duke treguar se ka héqur takat para kamerave.

Dje ishte e enjte dhe siç mùnd ta dini është regjístruar pùntata e radhës në “Shiko kush Luan”.Nuk pretendoj të marr më shumë se një kujtim”, Fifi përlotet nga dhurata modeste e njeriut të shtrenjtë - Abc News

Ai moménti kur nuk mùndesh me i mbàjt vesh mo!“-ka shkruar Fifi me nota humor krah fotos të shpérndàrë në rrjétet sociale.

Dhe padýshim ka mirëkuptim e të gjitha gocave që e dinë çfarë “hàlli” janë takat.

Kujtojmë se pak nga pak, “Shiko kush Luan” po shkon drejt fundit. Ditën e djeshme, moderatorja dhe autorja e emisionit, Luana, tregoi nëpàrmjet një postimi në Instagram se pùntata e fundit do trànsmétohet në 30 janar dhe mézi po présim të shohim se çfarë ka rézérvuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!