Një deklaratë i Fifit po bën lémsh gjithë rrjetin. Ditën e sotme u publíkua një video përmbledhëse rreth “Shiko kush luan”, ku ndër të tjera Fifi shprehet:

“Jam e lidhur me Fation Kuqarin”.

E gjitha nisi nga disa video të këngëtares të postuara disa ditë më parë që kanë ngjàllur goxha dyshime.

https://www.youtube.com/watch?v=t4whPrE-Gtk

Fifi postoi fillimisht një video në Instastory, ku shihej duke kënduar këngën e saj që pritet ta lançojë së shpejti “Maníac”, duke i bërë tag Fationit.

Më pas, ajo realízoi një bashkëbisedim me ndjékësit dhe u pyet se pse i ka bërë tag Fationit. “Sepse është maníak!”- u përgjigj Fifi.

Shumë media po shkruajnë rréth deklàratës së Fifit dhe fansat janë në mëdyshje. Por, si qëndron e vërteta?

Burime pranë Iconstyle.al bëjnë me dije se mes Fifit dhe Fationit nuk ka asgjë të tillë. Ai do jetë protagonist në klipin e saj të ri që mban pikërisht titullin “Maniac”.

Deri tani ende s’ka detaje lídhur me datën e publíkimit të këtij projekti, por duket se s’është shumë larg.

Deklàrata e saj në promon e emisionit është më shumë një “ngàcmim” për publíkun dhe për ta parë të plotë, duhet të ndjekim emisionin mbrëmjen e sotme.

Kujtojmë se disa ditë më parë, Fifi njoftoi se ka gati jo një por dy këngë dhe e paska bërë zgjedhjen e saj se cilën prej tyre të publíkojë më parë.

Nga ana tjetër, Fation u tërhòq të hënën nga gara, pas një shérri me një tjetër konkùrrent, Erisin.

Nëpërmjet një postimi në Instastory ai ka bërë me dije se s’do jetë më pjesë e formatit, nisur nga intrígat, mashtrímet apo dyfytyrësitë e kònkùrréntëve të tjerë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!