Ballina Magazina "Jam e lídhur me Fation Kuqarin", deklarata e Fifit 'çménd' rrjetin (VIDEO)

“Jam e lídhur me Fation Kuqarin”, deklarata e Fifit ‘çménd’ rrjetin (VIDEO)

Një deklaratë i Fifit po bën lémsh gjithë rrjetin. Ditën e sotme u publíkua një video përmbledhëse rreth “Shiko kush luan”, ku ndër të tjera Fifi shprehet:

“Jam e lidhur me Fation Kuqarin”.

E gjitha nisi nga disa video të këngëtares të postuara disa ditë më parë që kanë ngjàllur goxha dyshime.

Fifi postoi fillimisht një video në Instastory, ku shihej duke kënduar këngën e saj që pritet ta lançojë së shpejti “Maníac”, duke i bërë tag Fationit.

Më pas, ajo realízoi një bashkëbisedim me ndjékësit dhe u pyet se pse i ka bërë tag Fationit. “Sepse është maníak!”- u përgjigj Fifi.

Shumë media po shkruajnë rréth deklàratës së Fifit dhe fansat janë në mëdyshje. Por, si qëndron e vërteta?

Burime pranë Iconstyle.al bëjnë me dije se mes Fifit dhe Fationit nuk ka asgjë të tillë. Ai do jetë protagonist në klipin e saj të ri që mban pikërisht titullin “Maniac”.

Deri tani ende s’ka detaje lídhur me datën e publíkimit të këtij projekti, por duket se s’është shumë larg.

Deklàrata e saj në promon e emisionit është më shumë një “ngàcmim” për publíkun dhe për ta parë të plotë, duhet të ndjekim emisionin mbrëmjen e sotme.

Kujtojmë se disa ditë më parë, Fifi njoftoi se ka gati jo një por dy këngë dhe e paska bërë zgjedhjen e saj se cilën prej tyre të publíkojë më parë.

Nga ana tjetër, Fation u tërhòq të hënën nga gara, pas një shérri me një tjetër konkùrrent, Erisin.

Nëpërmjet një postimi në Instastory ai ka bërë me dije se s’do jetë më pjesë e formatit, nisur nga intrígat, mashtrímet apo dyfytyrësitë e kònkùrréntëve të tjerë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!