Disa i pëlqejnë, të tjerë i krítíkojnë e të tjerë thjesht i shohin si ‘show’ për vëmendje. Po flasim për puthjet në buzë mes personàzheve publíke të së njëjtës gjini, kryesisht të gocave.

Nuk kanë ndodhur shpesh në showbizin, por ata pak raste kanë bërë bùjë dhe xhíron e rrjetit.

Së fundmi, edhe Fifi ka ndàrë me ndjékësit një detaji, që nuk e kishim ditur më herët.Era Rusi në "Kënga Magjike" me këngë të kopjuar? Reagon autorja e tekstit  Fifi - iconstyle.al

Mbrëmjen e djeshme ajo ka màrrë pjesë në lojën “E kam bërë, s’e kam bërë” në “Shiko kush luan”, ku është përbàllur me pyetjen:

“A ke puthur ndonjëherë një person të gjinisë së njëjtë?”.

Dhe ndonëse shumë préj jush muùnd të mos e kenë pritur përgjigja është “Po”, madje një personazh publík.

Fifi ka treguar se ka puthur Era Rusin, por pa dhënë detaje se kur, si, qysh, tek.

“Po, kam puthur Era Rusin!”.- ishte kjo përgjigja e Fifit. Këtë puthje mes gocave nuk e kemi parë, por kemi parë shumë të tjera në showbizin tonë por që do i sjellim në vemendje njëherë tjetër.Ja urimi i veçantë që Fifi i bëri Era Rusit për ditëlindje – ArkivaNews

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!