Ballina Magazina Fifi habít me deklaratën e saj: Kam puthur në buzë këngëtaren e...

Fifi habít me deklaratën e saj: Kam puthur në buzë këngëtaren e njohur (VIDEO)

Disa i pëlqejnë, të tjerë i krítíkojnë e të tjerë thjesht i shohin si ‘show’ për vëmendje. Po flasim për puthjet në buzë mes personàzheve publíke të së njëjtës gjini, kryesisht të gocave.

Nuk kanë ndodhur shpesh në showbizin, por ata pak raste kanë bërë bùjë dhe xhíron e rrjetit.

Së fundmi, edhe Fifi ka ndàrë me ndjékësit një detaji, që nuk e kishim ditur më herët.Era Rusi në "Kënga Magjike" me këngë të kopjuar? Reagon autorja e tekstit  Fifi - iconstyle.al

Mbrëmjen e djeshme ajo ka màrrë pjesë në lojën “E kam bërë, s’e kam bërë” në “Shiko kush luan”, ku është përbàllur me pyetjen:

“A ke puthur ndonjëherë një person të gjinisë së njëjtë?”.

Dhe ndonëse shumë préj jush muùnd të mos e kenë pritur përgjigja është “Po”, madje një personazh publík.

Fifi ka treguar se ka puthur Era Rusin, por pa dhënë detaje se kur, si, qysh, tek.

“Po, kam puthur Era Rusin!”.- ishte kjo përgjigja e Fifit. Këtë puthje mes gocave nuk e kemi parë, por kemi parë shumë të tjera në showbizin tonë por që do i sjellim në vemendje njëherë tjetër.Ja urimi i veçantë që Fifi i bëri Era Rusit për ditëlindje – ArkivaNews

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!