Ballina Magazina Genta Ismajli bashkon fòrcat me reperin e njohur, ja detajet e këngës...

Genta Ismajli bashkon fòrcat me reperin e njohur, ja detajet e këngës (FOTO)

Disa javë më parë u rapòrtua se Genta Ismaili dhe reperi Fero po sjéllin një duét dhe nuk dimë ç’të présim nga ky kombínim.

Dy këngëtarët që vijnë nga i njëjti qytet, janë përfòlur edhe më herët për një duét të mùndshëm, pas një fotografie që qàrkulloi në Internet dhe duket se ka ardhur koha që plànet të vijnë në jetë.

Ditën e sotme, “Prive” ka bërë me dije se kënga tashmë është gati e madje është xhíruar edhe klípi. Po ashtu, thuhet se publíkimi i projéktit është vétëm çéshtje ditësh.

Fero u rikthýe disa javë më parë në muzikë pasi për disa kohë ai qëndroi në pushim, madje u zhdùk edhe nga rrjétet sociale.

Para pak ditësh reperi erdhi në bàshképunim me Stresin, me këngën e tyre të titulluar “Mahall”.

Nga ana tjetër, Genta Ismajli ka véndosur që këtë vit të mos ndàlet dhe shumë shpejt do të publíkojë bàshképunimin e ràdhës që prítet të jetë mjàft i suksésshëm.

Këngëtarja me orígjinë shqiptare do të sjellë së shpejti duét me një artist turk, por ende nuk bëhet e ditur se cili do të jetë.

Lajmin e ka zbùluar media turke “Haberler”, që ka bërë të ditur se kënga do të vijë në gjuhën turke.

“Do të jetë befàsi dhe nuk do e zbùloj emrin tani, por kënga do të jetë në gjuhën turke dhe të gjithë do e këndojnë”, ka thënë Genta, duke e mbàjtur sékret emrin e artistit me të cilin do të bàshképunojë.

Ndërkohë, disa ditë më parë, u rapòrtua se këngëtarja po përgatit një rikthím të fuqíshëm në muzikë e së shpejti do vijë me një album.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!