Fatjon Kuqari, konkùrrént në ‘PërPuthen’ është larguar përfùndimisht nga emisioni.

Në një status në Instagram, Kuqari ka bërë me dije se i ka ‘rénë pishmanit’ që është fùtur në këtë program, pas shumë sùlmeve që ka pasur ndàj tij.

Ai shkruan ndër të tjera se në atë emision ka parë íntríga, sulme tínëzare dhe lòt krokodili që nuk i duron dòt.

Puntatën e sotme, Fatjon Kuqari është përplésur me një tjetër konkùrrént, Erin, i cili u fùt vetëm para dy ditësh në program.

Të dy, në videon e publikuar në kanalin e Top-Channel shihet që ngríhen në këmbë për tu konflíktuar fizíkisht por konkùrréntet e tjerë u qëndrojnë në mes.

“Ore k****, b***, kujt i thua ashtu ti ore,”– dëgjohet ndër të tjera në video.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!