Ballina Magazina Pasi tha publikisht se i pëlqen, çfarë po kurdís Fifi me Fationin...

Pasi tha publikisht se i pëlqen, çfarë po kurdís Fifi me Fationin e ‘PërPuthen’ (VIDEO)

Po nëse ju themi se Fation Kuqari, tashmë ish-konkùrrénti i ‘Për’Puthen’, dhe Fifi diçka po kurdísin?

Nuk e dimë nëse ata njiheshin para pjesëmàrrjes së Fationin në dating show, por disa story të këngëtares kanë ngjallur goxha dyshíme se ata kanë bashkuar fòrcat për projektin e ri muzikor të këngëtares.

Fifi postoi fillimisht një video në Instastory, ku shihej duke kënduar këngën e saj që prítet ta lançojë së shpejti “Maniac”, duke i bërë tag Fationit.

Më pas, ajo realízoi një bashkëbisedim me ndjékësit dhe u pyet se pse i ka bërë tag Fationit. “Sepse është maníak!”- u përgjigj Fifi.

Si duket, ai do jetë protagonist në klípin e saj të ri. Deri tani énde s’ka detaje lídhur me datën e publíkimit të këtij projekti, por duket se s’është shumë larg.

Disa ditë më parë, Fifi njoftoi se ka gati jo një por dy këngë dhe e paska bërë zgjedhjen e saj se cilën prej tyre të publíkojë më parë.

Nga ana tjetër, Fation u tërhòq të hënën nga gara, pas një shérri me një tjetër konkùrrént.

Nëpërmjet një postimi në Instastory ai ka bërë me dije se s’do jetë më pjesë e formatit, nisur nga íntrígat, mashtrímet apo dyfytyrësitë e konkùrréntëve të tjerë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!