Ballina Magazina Enca sapo 'plàsi' bòmbat e para të vitit 2021 (VIDEO)

Enca sapo ‘plàsi’ bòmbat e para të vitit 2021 (VIDEO)

Këngëtarja Enca Haxhia po rikthéhet fuqíshëm në muzikë, pas një pushimi të gjatë për shkàk të ndërhýrjes në këmbë.

Ajo kreu një opéracíon të vështírë që i kùshtoi një regjím shtrati, megjithatë kjo períudhë në shtëpi ka qenë tépër produktive për Encën.

Këngëtarja ka punuar për shumë projekte të tjera, dy prej të cilave i ka totalisht gati.

Ajo i ka ndàrë më herët dy këngët e saj në Instagram, duke zbùluar titujt dhe një pjesë të secilës prej tyre.

Kënga e parë titullohet “Zemër”, ndërsa demon e saj mùnd ta dëgjoni më poshtë:

Kënga e dytë e Encës titullohet “Ndoshta”:

Në fakt, kjo e dyta është gati për publíkim, siç ka paràlàjmëruar në InstaStory.

“E para për 2021. ‘Ndoshta’ po vjen së shpejti”- shkruan Enca.

Në fakt, ajo na kishte premtuar hite të zjàrrta dhe e ka mbàjtur fjalën e saj!

Enca nuk ka ndàrë ende asnjë detaj më tépër lídhur me datën e publíkimit, megjithatë mbétet të présim!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!