Ballina Magazina Elita Rudi publikon për herë të parë foton me barkun e rrumbullakosur...

Elita Rudi publikon për herë të parë foton me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Në muajin shtator, çifti i njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko zbùluan se do të bëhen prindër për herë të dytë.

Dyshja e njohur publíkoi një video në rrjete sociale, përmes së cilës dhànë lajmin e bukur dhe zbùluan gjininë e fëmijës njëkohësisht.

Shtatzënia e dytë e Elitës erdhi e paprítur për publíkun, sepse vétëm 1 vit më parë ata u bënë prindër të një djali.elita.rudi Instagram profile with posts and stories - Picuki.com

Në fakt ky fëmijë i dytë nuk ka qenë i planifíkuar për çiftin, por mjàft i dëshiruar.

Tashmë, i vogli i tyre Zëri do të bëhet me motër, të cilën po e présin me padurim!

Mbrëmjen e sotme, Elita na ka kënaqur sytë me një foto ku tregon barkun e rrumbullakosur, i cili është rritur shumë që nga hera e fundit që e kemi parë.

Elita ka marrë një pushim nga televizioni. Në fakt, e ftùar në “5 data” ajo tregoi se sapo ishte stabílízuar me punën e saj kur mësoi për shtatzëninë e dytë, por shtòi se për familjen i sakrífíkon të gjithë, madje edhe punën.

Elita iu rikthýe ekranit 1 vit pas lindjes së Zërit dhe me siguri duhet të présim edhe të paktën një vit tjetër që ta shohim sërish në krye të ndonjë emisioni.

Deri atëherë lë të mjàftohemi me intervistat që ajo jep dhe postimet në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!