Ballina Magazina Einxhel Shkira habit me deklaratën e saj: Ndjékësit e mij me màsakrojnë...

Einxhel Shkira habit me deklaratën e saj: Ndjékësit e mij me màsakrojnë sepse…

Një ndèr moderatoret më të njohura e të dashura për publikun shqiptar, Einxhel Shkira, njihet për tipin e saj të vèndosur e moskokëçàrës, që shpesh e dallon nga të tjerët.

Pavàrësisht fjalëve të njerëzve, Einxhel ka vendosur ta jetojë jetën siç ajo di dhe dëshiron, duke e shìjuar atë në maksimum.

Mirëpo, jetojmë në kohën e rrjeteve sociale dhe fatkèqësisht, çdokush mendon se ka të drejtë të komentojë, ofèndojë apo bùllìzojë dikë tjetër edhe pa e njohur personalisht.S'më la asnjë opsion për ta refuzuar!” Einxhel Shkira rrëfen publikisht ofertën që i bëri Edi Manushi • Gazeta Reforma

Diçka e tillë i ndodh Einxhelit çdo ditë, siç ajo vetë ka treguar në emisionin “Shqipëria live”.

Moderatorja ka treguar se nuk ka ditë që nuk merr mesazhe apo komente nègative nga njerëzit (që në fakt nuk i kùshton aspàk rèndësi).

“Nuk e mbàj mend që kur nuk jam shàrë. Është një faturë e njerëzve që kanë vendosur që të jenë të drejtpërdrejtë. Po të isha e vìrgjër, besoj se do të ishin shumë të gëzuar njerëzit”, tha Einxhel.

Si reàgon ajo kur merr komente të tilla?Einxhel Shkira mesazhe të koduara: Njerëzit dashurohen me mua! - Abc News

“Màrr dhe mesazhin e postoj në rrjetet e mia sociale që ndjekësit e mi ta bùllìzojnë. Më pas ata vèndosen në pozitën time. Më kërkojnë edhe falje”- tregoi ai, duke sqàruar se nga këto komente negàtive prèken edhe familjarët e saj.

Moderatorja nuk përjàshtòi faktin që ndonjëherë lìgësia e këtyre njerëzve mèrr përmasa edhe më të mëdha, duke u përpjèkur të të bëjnë gjëra akoma më të kèqia.

Për më tèpër, ndiqni intervistën:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!