Ballina Uncategorised Babai i tij hùmbi jetën nga Covid-19, Gentian Zenelaj rréfen tmérrin me...

Babai i tij hùmbi jetën nga Covid-19, Gentian Zenelaj rréfen tmérrin me vírusin (FOTO)

Pak ditë më parë, aktori i njohur i humorit Gentian Zenelaj hùmbi babanë e tij, pas inféktímit me Covid-19.

Aktori i njohur e dha vetë lajmin e tríshtë përmes një postimi në rrjete sociale.

“Me hídhërim të théllë njòftoj ndàrjen sot nga jeta të babait tim Rexhep Zenelaj, pas një béteje të gjatë me Covid 19. Ju falenderoj nga zemra për çdo mendim dhe ngùshëllím që kam màrrë nga ju. Zoti ju bekoftë! Vàrrimi zhvíllohet nesër në orën 13:00 në Shëngjin”, shkroi Genti.https://www.photojoiner.net/image/YSWrnNnn

Sot, aktori ka treguar se ai vetë ka lùftuar gjithashtu me vírusin që i mori njeriun më të shtrénjtë.

Genti e quan të pabésë këtë sëmùndje me të cilën lùftoi 14 ditë, ndërsa i quan këto ditët më të vështíra të jetës së tij.

“14 ditë lùftova me këtë sëmùndje të pabésë dhe të pòshtër miqtë e mi. Sëmùndje që më mori njeriun e shtrénjtë😔 Nuk gjej fjalë për të shpréhur mirënjohjen për Spitalin American 3 @spitaliamerikan @alnet.american.lab.network Falënderimet e mia me të sinqerta për stafin e mrekullueshëm ,i cili u kujdés për shëndetin tim fizik të sémuré dhe shpirtin të còpëtùar në ditët më të vështíra të jetës sime 🙏”- ka shkruar aktori krahas fotove në spítal.https://www.photojoiner.net/image/VSvlfIu5

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!