Ballina Magazina Këngëtari i famshëm shqiptar zbùlon 'reality-show'-n e Netflix (VIDEO)

Këngëtari i famshëm shqiptar zbùlon ‘reality-show’-n e Netflix (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në ‘Soiree’ ishte i ftùar edhe këngëtari shqiptar me famë ndërkombëtare Claydee, i cili ka folur për arrítjet e tij më të mëdha gjatë 2020 dhe nuk ka hàrruar gjithashtu të tregojë projektet e mëdha që do të sjellë së shpejti.

Claydee ka zbùluar që po mérret me një ‘reality-show’ që do publíkohet në Netflix. Dhe për këtë reality ai po bashkëpunon me motrat Nora dhe Era Istrefin.

“Kemi një emision me Netflix. Është një gjë që kam kohë që po e punoj, kam katër vite gati. Mblídhemi në një shtëpi, shumë artista bashkë. Vijnë artista nga të gjitha vendet e botës dhe rrimë të gjithë bashkë. Era Istrefi për shembull ka ardhur, Nora, Arash. Vijnë artista nga Amerika, Rusia etj., dhe punojmë një javë Brenda të mbýllur. Krijojmë këngë edhe bëjmë bashkëpunime. Është një gjë shumë e bukur dhe është si tip reality-show”, është shprehur Claydee.

Ai ka folur për arrítjet e tij më të mëdha gjatë 2020 dhe një ndér sukséset e tij është padýshim kënga e tij “How bad do you want it” që u bë kolonë zanore e filmit të fàmshëm “Fast and Furious” .

Për këtë projekt kaq të réndésishëm kinematografik, Claydee ka folur në Soiree duke tregur se në fàkt ka màrrë edhe vlerësimin nga YouTube.Çfarë po ndodh? Këngëtari shqiptar në një shtëpi me Norën dhe Era Istrefin

“Para një jave më erdhi pllàka e platinit që albumi ka bërë 8 miliardë streams dhe është kënga ime brenda aty dhe jam shumë i lumtur”, është shprehur Claydee.

“Sa para janë kaq streams?”, e ka pyetur Jonida Shehu më tej. “Aq para sa të duhet të fillosh që të bësh edhe akoma më shumë gjëra të tjera”, u përgjigj Claydee.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!