Ballina Magazina Çfarë po ndodh me Atdhuen? Largohet nga ‘PërPuthen’?

Çfarë po ndodh me Atdhuen? Largohet nga ‘PërPuthen’?

Puntata e sotme e “Për’Puthen” pati ngjarje që tërhoqën jo pak vëmendjen e mediave, mirëpo të gjitha gocave që e panë emisionin nga ekrani (me siguri edhe atyre brenda), i mungoi konkùrrénti Atdhe Xharavina.

Për herë të parë që prej ardhjes së tij në “Për’Puthen”, djali simpatik nga Gjakova nuk ishte i pranishëm në emision, gjë që bëri merak publíkun.

Madje, shumë persona e kanë kontaktuar në rrjete sociale për të mësuar çfarë i ka ndodhur dhe pse u làrgua sot nga “Për’Puthen”.May be an image of 1 person, beard, hair and outerwear

Fatmirësisht për të gjitha vajzat që ‘çménden’ pas Atdheut, ai do të kthéhet sërish!

Konkùrrénti ka sqàruar nëpérmjet një shkrimi në story se ka pasur pròbleme me shëndetin (mesa duket edhe me ndjénjat) dhe premton se do të rikthéhet sapo të bëhet më mirë.

“Të dashur miq! Faleminderit që më pyesni si jam e shqétësoheni për mùngesën time. Jeta shumë dinamike e kohëve të fundit ka ndíkuar në ulje të ímunítetit dhe dobësim të gjéndjes shëndetësore dhe në këtë kohë të véshtirë që bota po kalon, shëndeti është shumë i réndésishëm. Ndaj mora pak ditë pushim për t’u rikuperuar, por rikthéhem sërish pranë jush së shpejti, me ndjenja dhe mendime të shëndosha.”- ka shkruar Atdheu në InstaStory.

error: Alert: Content is protected !!