Djali nga Gjakova, Atdhe Xharavina, rrémbeu menjéherë vëmendjen e publikut me pjesémàrrjen e tij në emisionin “Për’Puthen”.

Fillimisht, ai nisi takimet e bùjshme me Ana Lleshin, konkurrenten që u pezùllua nga emisioni, ndërsa pas Anës u vù re pëlqimi i Atdheut për Melisën.

Takimet me këtë të dytën ishin gjithashtu mjàft të ngrohta e të sinqerta, pasi si Melisa, ashtu edhe Atdheu, treguan historinë e jetës së tyre.

Mirëpo, në puntatën e dy ditëve më parë në “Për’puthen”, djali simpatik gjakovar zbùloi se është mes dy vajzave, pasi ka gjithashtu një simpati për Sindin.

Pa véndosur ende si e sheh veten e tij në programin dating dhe pa përcàktuar akoma pëlqimin e vetëm, Atdheu është filmuar jashtë ambíenteve të televizionit me ish-konkùrrénten e “Për’Puthen”, Drita Perhatin.https://www.photojoiner.net/image/88h9RT06

Ka qenë vetë Drita ajo që ka ndàrë një video në InstaStory, ku tregon se ata kanë qenë në shoqërinë e njëri-tjetrit mbrëmjen e kaluar, në një lokal gjatë darkës, i cili shoqërohej me muzikë.

Nuk e dimë pse konkùrrénti i “Për’Puthen” është shoqëruar me vajzën e “Love Story”, megjithatë me siguri s’duhet të ketë asgjë më shumë veç njohjes apo miqësisë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!