Një tjetër konkùrrént i “Për’Puthen” është làrguar nga programi.

Bëhet fjalë për Arbër Aruci, i cili lajmin e ka dhënë përmes një postimi në “Instastory”.

Ai shprehet se po làrgohet nga emisioni për shkàk të disa angàzhimeve personale jashtë Shqipërisë.

Dolën fotot e Teas duke u puthur me Beartin/ Konkurrenti i

“Pershendetje miqt e mi dua te boj nje njoftim per te gjith ju qe me keni ndjékur dhe mbéshtétur deri tani, kam vendosur te mos jem me pjes e emisionit per arysje personale te disa angazhimeve dhe detyrave shume te réndésishme te lëna pézull jasht Shqiperis”, ka shkruar ndér të tjera ai.

Ai nuk la pa falënderuar pròduksíonin dhe kolegët që e mbéshtétën në këtë aventurë, që prej fillimit kur hyri në emision.A

Por, përmes një tjetër postimi, ai “thùmboi” lídhur me ngjàrjen e fundit mes Teas-Beartit e Andit.Dolën fotot e Teas duke u puthur me Beartin/ Konkurrenti i

“Shyqyr qe dola single une me pa zoti”, shkruan ai.

Kujtojmë se para pak ditësh, Andi dhe Tea njoftuan se po làrgohen nga emisioni si çift, me qëllím që të vazhdojnë njohjen jashtë.

Por, mbrëmë fotografitë që qàrkulluan në rrjet, konfirmuan se Tea është e lídhur me Beartin.

Dolën fotot e Teas duke u puthur me Beartin/ Konkurrenti i

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!