Ballina Showbiz Zbùlohet místeri përse Andi po bràktis 'PërPuthen'

Zbùlohet místeri përse Andi po bràktis ‘PërPuthen’

Prej disa ditësh, Andi nuk është prezent në studion e ‘PërPuthen’.

Sipas moderatores Bora Zemani, konkùrrénti nuk ishte mirë me shëndet për të përbàlluar studion.

Mirëpo, ditën e sotme janë bërë me dije arsye të tjera për mùngesën e Andit.

Bora ka treguar në fillim të emisionit se Andi refùzon të kontaktojë me asístentët dhe gazetarët, por pa dhénë më shumë detaje.

Andi mùnd të ketë debùtuar me prodùksíonin për faktin se është i detýruar të lídhet me Tean ndërkohë që ai nuk e do këtë gje.

Ky lloj skínari nuk i pëlqen aspàk Andit dhe kjo është arsyeja që ai bràktisi emisionin.Tea “xheloze” për Andin, “shpërthen” kundër të gjithëve/ Djali heziton të  tregojë pëlqimet… - Top Channel

Në anën tjetër Tea ka thënë:

“Unë kam komunikuar me Andin këto ditë dhe është e vërtetë, ka pasur një inféksíon në zonën e bajameve”, – tregoi Tea. “Mirëpo, di të them që Andi ka një hàtërmbétje me prodùksíonin. Arsyet duhet t’i thotë vetë ai”.

Akoma nuk ka ínformacíon nëse do të ketë një përbàllje live mes Andit dhe prodàksíonit në ditët në vazhdim.

Tea i di arsyet e vërteta të Andit dhe tregoi se është dakord me këtë ‘làrgim’ të tij.

Andi nuk ka reàguar ende, por pak më parë me një postim në Instastory ka përcjéll një mesazh që ka màrrë vëmendjen e të gjithëve.

“Dashuria ndàj vetes është pika e dobët ë të gjitha qenieve njërëzore”, shkruhet në mesazh, por nuk dihet nëse kjo ka lídhje më prodàksíonin dhe hàtërmbétjet e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!