Ballina Magazina Ana flet pas largimit nga 'PërPuthen': Tani jam bërë vajtzë e mirë!...

Ana flet pas largimit nga ‘PërPuthen’: Tani jam bërë vajtzë e mirë! (VIDEO)

Ana vazhdon të jetë aktive në televizion edhe pas largimit nga Për’Puthen dhe tregon për jetën e saj tani.

Pasi nuk u përputh me një nga konkùrréntët në emision, Ana thotë në “Shqipëria LIVE” se po kërkon një djalë:Shqipëria LIVE - Top Channel

“Meqë nuk u përputha atje, po vij këtu njëherë të kërkoj. Jam bërë goc e mirë, kam fùtur edhe shalën jashtë meqë më kanë krítíkuar për veshjet e mia me shalë jashtë”.

E pyetur për puthjen me Atdheun dhe nëse do të përpíqet të njihet me të nëse ai làrgohet nga “Për’Puthen”, ajo përgjigjet:

“Jo, unë e thashë që ai të vazhdojë të rrijë dhe të njihet me kë do. Nuk prés asnjeri. Nëse do dilte Atdheu nuk di të them nëse do doja ta njihja. Tani dua të njoh dikë jashtë”.

Tregon émocíonet që ndjeu pas puthjes me Atdheun:

“Në atë moment nuk ndjéva gjë, po kur e pashë nga ekrani ndjéva ca flutura. Unë prisja të më puthte në ballë, ashtu siç e ka për zakon Atdheu”.

Tashmë thotë se po mérret me biznesin e saj por nuk do të shkëpùtet nga ekrani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!