Ballina Uncategorised Prurje të reja në 'PërPuthen', njihuni me shkodranen séksi që i bashkohet...

Prurje të reja në ‘PërPuthen’, njihuni me shkodranen séksi që i bashkohet emisionit (FOTO)

Për’puthen është padyshim një nga programet më të shikuara të momentit. Java që po lëmë pas ishte me të vërtetë e bùjshme, me ndodhi të pafundme.

Sonte duket se do të jetë një natë plot me të reja në ‘PërPuthen Prime’.Antonela Berisha | Lookbook

Ndërkohë duket se dy konkurrente të tjera do i bashkohen së shpejti programit. Ka qenë vetë autorja Olsa Muhameti ajo që ka ndarë këtë lajm me ndjekësit e saj në Instastory.

Së shpejti jo një por dy vajza të reja në Për’Puthen”-ka shkruar ajo teksa ka ndàrë foton e njërës préj tyre duke ia fshéhur fytyrën.

Ndërkohë, siç duket do të ketë prurje të reja në program. Emisionit do t’i bashkohet një tjetër vajzë .

Sipas asaj që raporton Mapo, vajza që do të futet sonte në program, është me profesion stiliste, dhe quhet Antonela Berisha, me origjinë nga Shkodra por që jeton në Itali, konkretisht në Milano.ImageAntonela Berisha (@antonelaberisha) TikTok | Watch Antonela Berisha's  Newest TikTok VideosKjo është vajza e re që do t'i bashkohet sonte “Për'puthen”, do të shtohet  konkurrenca - Gazeta Express

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!