Ballina Showbiz Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës!...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat turke!

Surprízën më të bukur të jetës e ka marrë Tayna ditën e sotme pikërisht në urën e Bosoforit, në Turqi. Ajo ka ndàrë një video në Instagram duke treguar mesazhin që ishte shkruar për të në ledin e vendosur te kjo urë.

Sinonimi i femrave rébele! Guxími për “çménduri”! Tayna

Reperja është shpréhur super e lumtur në rrjetet sociale duke thënë se nuk ka màrrë kurrë në jetë një surprízë më të mirë.

Por, nëse po mendonit se pas saj fshíhet ndonjë mashkull místeríoz e keni gabim sepse e gjithë kjo ka qenë ide e shoqes së saj të ngùshtë Rina Malsori.

Në një postim në Instastory Tayna ka shkruar “Të dua shumë gjithë jetën! Surprízë më të mirë në jetë kurrë nuk kam màrrë! Kaq!”

Ka lezet! Po fillojmë të ndihemi zilíqare për shoqen e reperes tani.

Nga ana tjetër kujtojmë se vetëm 7 ditë më parë, Tayna lànçoi projektin e saj më të ri në bashkëpunim me artistin e famshëm L’Algerino, të titulluar “Moona”.

Në vetëm 7 ditë, kënga e tyre ka arritur 3. 4 milionë klikime në Youtube dhe po pëlqehet shumë nga publiku.Dhuratë për 2020″/ Tayna blen një superbishë, llaston veten me 108 mijë  dollarë makinë luksoze (FOTO) – Dosja AL

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...

U arràtis në drejtim të padítur, Gjýkata e Kukësit jep vendimin final për Fjolla Morinën

Fjolla Morina, është rikthýer në bùrg nga Gjýkata e Kukësit, të paktën me letra. Trupi gjýkues ndryshoi sot masën e sigurisë ndýj saj nga “arrést...