Ballina Magazina Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020.

Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të cilat kanë rrítur témpératurat në rrjet.Por, me sa duket, Kejvina aktualisht është ‘arràtisur’ drejt Dubait, ku po shijon dhe jetën lùksoze të vendit të sheíkëve.

Ndërkohë, nuk kanë mùnguar as moméntet që ajo ka ndàrë me ndjékësit nga ky udhëtim.https://www.photojoiner.net/image/vZzoSsl7

Ajo ka publíkuar në Instagram një video teksa shihet duke hédhur pjata në tokë dhe ushqim në tavolinë.

Kejvina, shoqérohet nga një vajzë tjetër, teksa shihen duke vallëzuar dhe duke ndézur atmòsfòrën në Dubai.

“Ka lezet”, shkruan Kejvina, teksa ka publíkuar video ku thýen pjata dhe hédh ushqimin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Arti në zi! Shuhet ikona e muzikës shqiptare (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është ndàrë nga jeta në moshën 83-vjeçare kompozitori i madh, Agim Krajka. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij,...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...