Ballina Showbiz Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si...(FOTO)

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria.

Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin vetë postimet e saj në Instagram.

Prej muajit tetor vëmë re se fotot e postuara prej saj në këtë rrjet social janë të shoqëruara me vendndodhjen “Vienna, Austria”.https://www.photojoiner.net/image/CIucmslo

Në fakt shpërngùljen e konfirmoi edhe vetë Greta gjatë një komunikimi me ndjékësit e saj në Instagram.

Ndërkohë fansat kanë vénë re edhe një ndrýshim tjetër tek Greta. Siç duket këngëtarja ka hùmbur disa kilogramë në peshë dhe kjo gjë ju ka rénë në sy ndjékësve të saj.

Së fundmi këngëtarja ka zhvílluar një íntervístë vírtuale me ndjékësit, që i kanë kërkuar sékretin e dobésimit të saj.https://www.photojoiner.net/image/xLs0nyul

Këngëtarja ka treguar se ka ngrénë nga pak dhe gjëra të shéndetshme e të névojshme.

Gjithashtu ajo ka zbùluar se prej një jave është bërë vegane dhe ka filluar të ndjékë këtë lloj díete, që do të thotë se nuk konsùmon produktet e mishit dhe as nënproduktet e tyre.

“Duke mos ngrénë ose më saktë duke ngrénë pak dhe gjërat e duhura. Në fakt jam bërë vegane prej një jave dhe nuk ka gjë më të mirë për shëndetin, por sigurisht dhe për linjat e trupit”, ka treguar Greta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Arti në zi! Shuhet ikona e muzikës shqiptare (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është ndàrë nga jeta në moshën 83-vjeçare kompozitori i madh, Agim Krajka. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij,...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...