Ballina Magazina E quajti kota-biskota, Alesia Bami përbàllet me Kleonikin

E quajti kota-biskota, Alesia Bami përbàllet me Kleonikin

Kleoniki Delijorgji ishte e ftùar të shtunën e kaluar në emisionin “Shiko kush luan” dhe në sfidën “Ndàje ose haje” u përbàllë me një pyetje shumë të vështírë.

Ajo u pyet se cila nga modelet shqiptare është më e mira sipas saj dhe cila është e famshme, por është kota biskota.

Niki tha se sipas saj modelja më e mirë shqiptare është Emina Çunmulaj.

Ndërsa për modelen “kota biskota” u mendua pak, por nuk ngùrroi të thoshte publíkisht një emër. Ajo zgjodhi Alesia Bamin dhe më pas i kërkoi falje.

“Vajzat që kam punuar unë më parë dhe tani kanë dalë në televizion… Mùnd të them Alesia Bamin. Është modele? Më vjen keq e dashur”, u përgjigj Kleoniki.

Ndërkohë, ditën e sotme dy vajzat janë përbàllur ditën e djeshme në rubrikën “Trotuar” në “E diell”, ku kanë sqàruar deklàratën e Nikit.Pasi e quajti “kota biskota”, Alesia Bami i kthehet Kleoniki Delijorgjit: U konsultove me engjëjt?

Kjo e fundit tha se nuk ka asgjë kundér Alesias dhe se thjesht ajo nuk i duket modele, ndonëse mùnd të jetë shumë e bukur.

“Unë nuk kam asgjë me ty, nuk kam asgjë me asnjë femër. Nuk dua të ùl asnjë femër tjetër që unë të dukem më mirë. Por, aty mu bë një pyetje dhe duhet të përgjigjesha sepse nuk doja të mérrja tortën fytyrës. Ti mùnd të jesh shumë e mirë, por për mua nuk je modele”.-déklaroi Kleoniki.

Edhe Alesia e pranoi se nuk është modele, duke treguar se pjesë e botës së modelingut ka qenë vetëm për dy vite, nga mosha 13 vjeç deri në 15 vjeç. Megjithatë, nuk e kùrseu një bàtutë, që më shumë u duk si iròni.

Unë modelingun e kam nisur 13 vjeç kur nuk i kam patur këto format që kam sot dhe e kam mbyllur 15 vjeç, kështu që unë tani nuk jam më modele. Megjithatë, doja të të pyesja këtë mendimin e kishe personal, apo u konsùltove edhe me engjëjt?”-ia ktheu Alesia.

Pas kësaj të fundit u kàp edhe Kleoniki, i cili i tha se engjëjt nuk duhet të përfshihen nëpër batuta.

Nuk mendoj se duhet të përfshíjmë engjëjt nëpër batuta!”-ia kthéu Kleoniki.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...